ŘASY a MY

 
Jak jsme začali?
 
Láska pro krásu v kosmetickém průmyslu začala touto cestou - navrhováním dokonalých řas s tou nejtenčí páskou a dokonalým provedením, tak, aby se všechny ženy cítily sebevědoměji a výrazněji nejen při každodenním nošení, ale například i při zvláštních příležitostech jako je svatba, večírek apod.
Diamondbys.cz je prodejce vysoce kvalitních nalepovacích řas řady DIAMONDLASH.
3D norkové nalepovací řasy  DIAMONDLASH jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího syntetického materiálu, aby se co nejvíce přibližovaly lidské řase. DIAMONDLASH řasy přidávají nejen objem, ale i  délku vašim přirozeným řasům, tak aniž by je poškodily. Nabízíme tři typy řas, navržené tak, uspokojily jak začátečníky, pokročilé , tak i vizážisty a maskéry. K jednoduché práci s nimi Vám může dopomoci kosmetická pinzeta (aplikátor na řasy). Nanesení řas je tak velmi rychlé a hygienické. Aplikátor na řasy můžete zakoupit také na našem e-shopu v sekci příslušenství na řasy.
Řasy navrhujeme na míru, proto se každá jedna krabička může svým provedením malinko lišit.
 
Naše vize
 
Celý koncept naší značky DIAMONDLASH je zaměřen na krásu žen a jejich svůdný pohled. Chceme dopomáhat k tomu, aby se ženy cítily sebevědoměji, více sexy, a tak působily na okolí i malinko výrazněji.
Zkus se tedy vyjádřit skrz své oči! Staň se malinko více elegantní, dramatická a buď za hvězdu! 
Rádi Vás také seznamujeme s naším novým produktem - BRIDAL BOXEM, v němž mohou být řasy jedním z prémiových produktů.
 
 
 
Naše značka
 
Značka Diamondlash by S byla založena v roce 2018 v České republice.
Veškeré produkty naší firmy jsou navrženy tak, aby nebyly pouze libivé oku, ale především zaujaly svou maximální kvalitou. Řasy jsou zabaleny v luxusní glitrované krabičce ve tvaru diamantu. Ke každému nákupu navíc zdarma získáváte i dárkovou taštičku.
 
36819758_1980214575344722_6054569531215446016_n
 
 
Jak nakupovat?
 
V e-shopu není potřeba se předem registrovat . Objednávat můžete 24hod denně  - bez omezení. Pro nakupování si jednoduše a pohodlně vyberete dané výrobky, o které máte zájem a vložíte je do nákupního  košíku a vyplníte objednávkový formulář. Obratem Vás o nákupu budeme informovat zpětně na Vaši e-mailovou adresu. Přejeme příjemný nákup :)
 
 
Instagram
 
Můžete sledovat i náš instagramový účet -  @diamondbys_
Dozvíte se tam nejen o novinkách, limitovaných edicích, ale také jako první o soutěžích a slevových akcích atd.
Těšíme se na Vás
 
Team DiamondbyS
 
 
 
 
 

Záznamy nebyly nalezeny...